Pielgrzymki, Wyjazdy dla firm

pielgrzymki, wyjazdy dla firm

 

 

Kaukaz dla firm oraz grup zorganizowanych

       Dzięki dużemu doświadczeniu i świetnej znajomości specyfiki Kaukazu profesjonalnie zorganizujemy ciekawą ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Organizujemy wyjazdy dla grup zorganizowanych, incentive travel oraz wyjazdy firmowe uwzględniające najbardziej wyszukane potrzeby.

Kaukaz, a w szczególności Gruzja odurza bogactwem przyrody oraz jej różnorodnością, a jego niepowtarzalna kultura, tradycje i zabytki przetrwały tutaj całe stulecia historycznych zawirowań. Dzięki gościnności, niesamowitej tradycji biesiad i toastów jest świetnym miejscem na wyjazdy integracyjne.

Zapraszamy w niezapomnianą podróż z naszym biurem!

 

Już od 2005 roku specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów na Kaukaz w tym również wyjazdów dla firm i innych grup zorganizowanych  Bardzo dużą wagę przywiązujemy nie tylko do samego zwiedzania, ale przede wszystkim do poznania tradycji i kultur odwiedzanych krajów. Nasi turyści mogą uczestniczyć w biesiadach, w trakcie których oglądają występy lokalnych grup tanecznych oraz smakują miejscowej kuchni. Chcemy pokazać Kaukaz „od podszewki” – a nie tylko z okien autokaru.Nasz doświadczony zespół pasjonatów Kaukazu pomoże zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd.


Poniżej kilka spośród dodatkowych atrakcji, jakie możemy zapewnić poza turystycznym programem zwiedzania:

  • “jeep tour”,
  • rafting,
  • degustacje win,
  • imprezy integracyjne w charakterze “gruzińskich biesiad” ze słynnymi toastami,
  • wycieczki na rowerach,
  • wyprawy konne,
  • canyoning,
  • trekking po Kaukazie,
  • wyjazdy narciarskie.

 

Każdą grupę traktujemy z dużym zaangażowaniem i elastycznością.

        Zakres zwiedzania, długość pobytu, standard zakwaterowania przygotowujemy zgodnie z  Państwa życzeniem, natomiast cenę kalkulujemy indywidualnie w zależności od programu wyjazdu oraz liczby świadczeń. W razie potrzeby – dla firm – przygotowujemy również całe niezbędne zaplecze konferencyjne.

pielgrzymka do Gruzji i Armenii przez Kaukaz

Pielgrzymki – szlakiem chrześcijaństwa przez Kaukaz

Zapraszamy Państwa do Gruzji i Armenii – miejsc uznawanych powszechnie za kolebkę kultury chrześcijańskiej.

Już dd 2005 roku specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów na Kaukaz w tym również wyjazdów pielgrzymkowych. Profesjonalnie zorganizujemy ciekawy i wartościowy wyjazd pielgrzymkowy przygotowany na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

W trakcie pielgrzymki zobaczą Państwo wszystko co najważniejsze w Gruzji, Armenii. Nasze trasy wiodą przez miejsca na Ziemi, w których obecność Boga zaznaczyła się w szczególny sposób, tj. śladami św. Nino, św. Grzegorza oraz szlakiem wyjątkowych zabytków sakralnych – na Kaukazie liczących sobie nierzadko po tysiąc lat.


Każdego dnia mogą Państwo uczestniczyć w Mszy Świętej. Na naszej trasie znajdują się świątynie, które są z chęcią udostępniane pielgrzymom. W przypadku zaś, gdy nie jest możliwe celebrowanie katolickiego nabożeństwa w miejscu sakralnym – organizujemy inną przestrzeń, w której można oddać się modlitwie eucharystycznej.

Staramy się przy tym, aby mieli Państwo okazję doświadczyć gościnności mieszkańców, wziąć udział w biesiadach, poznać smakowitą kaukaską kuchnię. Nasze pielgrzymki są bowiem miejscem spotkania z Bogiem, który uobecnia się zarówno w modlitwie, jak i sztuce, pięknie przyrody i drugim człowieku.

 

Wycieczki - Pielgrzymki, Wyjazdy dla firm