W imieniu KUFNER Polska Sp. z o.o. oraz Naszych Klientów składamy podziękowania dla firmy Czajka Travel za zorganizowanie wycieczki i świetną organizację pobytu w Gruzji w dniach 15-18.06.2023

 

Szczególne słowa uznania kierujemy do pilota wycieczki pana Krzysztofa Węgiel za interesujące przekazanie wiedzy o współczesnej i dawnej Gruzji oraz stworzenie miłej atmosfery i wyjątkową opiekę podczas całego wyjazdu.

 

“Wycieczka została uszyta na miarę naszych oczekiwań”.

czerwiec 2023

W imieniu Zarządu Oddziału SITG w Bełchatowie oraz wszystkich uczestników wyjazdu techniczno-turystycznego do Gruzji i Armenii w dniach 1-15 czerwca 2019r. składam gorące podziękowania dla całej obsługi wycieczki za wspaniałą organizację i mile spędzone chwile.

Szczególne słowa uznania kierujemy do pilota Macieja Szkółki, który jako przewodnik wykazał się ogromną wiedzą nie tylko o regionie i odwiedzanych miejscach, ale także o codziennym życiu Gruzinów i Ormian. Doceniamy Państwa troskę o wszelkie detale, w tym doskonały wybór hoteli i umiejętność reagowania na potrzeby uczestników wycieczki.

Dziękujemy za olbrzymie zaangażowanie, profesjonalizm, opiekę i wspaniałą atmosferę podczas całego wyjazdu.

Z poważaniem

Kazimierz Kozioł, Prezes Zarządu Oddziału SITG w Bełchatowie, Bełchatów, czerwiec 2019r.

Włocławskie Stowarzyszenie Lekarzy Stomatologów pragnie podziękować Firmie Czajka Travel za perfekcyjne zorganizowanie wyjazdu do Gruzji. Wszyscy uczestnicy wyrażali uznanie za doskonałe zrealizowanie programu wycieczki.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Przewodnika Maksima Domuchowskiego za interesujące przekazywanie wiedzy historycznej i współczesnej o Gruzji oraz stworzenie miłej atmosfery i ponadstandardowe podejście do naszej grupy.

Z poważaniem,

Przewodniczący Włocławskiego Stowarzyszenia Lekarzy Stomatologów A Karczewski, Włocławek 28.06.2019r.

W czerwcu 2016 roku firma Czajka Travel Przemysław Borowski zorganizowała dla naszej grupy wyjazd do Gruzji. Jesteśmy bardzo zadwoleni z usług tego biura podróży, dołożyło ono wszelkich starań, aby pobyt na Kaukazie zapisał się miło w naszych wspomnieniach.

Wyjazd został przygotowany w sposób profesjonalny, z zachowaniem balansu między bogatym programem zwiedzania, a czasem na odpoczynek. Oprócz wieolowiekowych zabytków Gruzji, mieliśmy możliwość podziwiać niezwykłą przyrodę Kaukazu i poznawać tutejsze tradycje. W program zostały również wplecione tradydyjne biesiady – supry, gdzie w oprawie kaukaskich tańców i suto zastawionych stołów, mogliśmy poczuć prawdziwą atmosferę Gruzji. Rzetelną informacją służyła zawsze pilotka Anna Kula, która opiekowała się naszą grupą z troską, zaangażowaniem i doświadczeniem. Nasz gruziński kierowca zadbał o komfort i bezpieczeństwo podróży.

Dziękujemy pracownikom Czajka Travel za niezapomniany wyjazd i polecamy to biuro wszystkim, którzy chcą powierzyć organizację własnych wyjazdów profesjonalistom.

Nadleśnictwo Kłodawa, Kłodawa, 15.12.2016

Pragnę podziękować Biuru Podróży Czajka Travel i Panu osobiście za profesjonalne zaplanowanie, zorganizowanie i przeprowadzenie wyjazdu objazdowego do Gruzji, zrealizowanego na zlecenie mojej firmy.

W trakcie bogatego, dynamicznego programu, ale przewidującego również czas na relaks, uczestnicy wyjazdu mieli możliwość poznania pełnego przekroju gruzińskich krajobrazów i klimatów, zarówno dzikiej kaukaskiej przyrody, rolniczych nizin, gruzińskiej historii i kultury, jak też zwyczajów samych Gruzinów, ich serdeczności i wrażliwości.

Gruzję wspominamy żywo, w jej barwach, widokach, smakach i dźwiękach i ogromna zasługa w tym zespołu Państwa Biura, pilotującego nasz podczas pobytu i włączonego w naszą grupę praktycznie 24 godziny na dobę. Pilotka Ania okazała się osobą z ogromną wiedzą, taktem i osobistym urokiem, profesjonalnie zintegrowała grupę, jako wesoły towarzysz podróży.

Gruziński kierowca Boria, o wysokiej osobistej kulturze, przybliżył nam swój kraj poprzez pełnienie roli tamady i wygłaszanie pięknych, głębokich gruzińskich toastó, podczas prawdziwych gruzińskich supr, w których uczestniczyliśmy.

Szczególne wrażenie i wspomnienia pozostawiła kaukaska uczta, połączona z pieczeniem barana oraz supra w Kachetii, a także wspaniała kolacja folklorystyczna w Tbilisi, połączona z pokazem dynamicznych tańców gruzińskich, w trakcie których zrozumieliśmy tradycje gruzińskie.

Szczerze jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu wyboru Państwa Biura na organizatora naszej wyprawy i potwierdzam, iż z pełnym przekonaniem możemy polecić fachowość Biura Czajka Travel wszystkim, którzy w przyszłości będą chcieli poznać osobiście cudowne klimaty Gruzji i Kaukazu.

Caldo-Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o., Kraków, 23.11.2015

W imieniu swoim oraz uczestników pielgrzymki do Gruzji i Armenii chciałbym podziękować pracownikom biura Czajka Travel Przemysław Borowski ul. Basztowa 3/3 w Krakowie za profesjonalną organizację naszej wyprawy.

Program naszego wyjazdu został dobrze przemyślany – uwzględniał pielgrzymkowy charakter wyjazdu – tzn. przewidywał czas zarówno na zwiedzanie, jak i na modlitwę oraz odpoczynek. Standard hoteli był bardzo dobry, biuro zadbało również o miejsca do organizacji mszy św. w trakcie pielgrzymki.

Pilot Maciej, który opiekował się naszą grupą to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku: kulturalny i taktowny, ale i z poczuciem humoru i umiejętnością indywidualnego podejścia do każdego uczestnika. Dysponował ogromną wiedzą na temat Kaukazu, którą potrafił jasno i ciekawie przekazać grupie. Natomiast kierowca, który woził nas po gruzińskich i ormiańskich drogach, profesjonalnie wywiązywał się ze swoich obowiązków; podróż z nim była komfortowa i bezpieczna.

Jeszcze raz dziękujemy całemu Zespołowi Czajka Travel za wspólną podróż, która pozwoliła nam bliżej poznać Kaukaz – jego gościnnych mieszkańców
oraz wspaniałą kuchnię, kulturę i przyrodę.

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Świętego Antoniego w Kalnej, Kalna, 17.09.2015

Inkubator Technologiczny w Lublinie składa serdeczne podziękowania dla Czajka Travel Przemysław Borowski za zaangażowanie, otwartość na współpracę i wpsarcie podczas organizacji Forum Polsko-Gruzińskiego, które odbyło się w Inkubatorze Technologicznym w Lublinie dnia 18 listopada 2015.

Firma Czajka Travel Przemysław Borowski bardzo chętnie i aktywnie włączała się w działania realizowane w ramach wydarzenia. Niezmiernie wysoko cenimy współpracę z Panem Przemysławem Borowskim. Pragniemy także podziekować za finansowe wsparcie Forum.

Forum zorganizowano celem umożliwienia nawiązania kontaktów międzynarodowych, wzrostu transferu wiedzy i dobrych praktyk między partnerami oraz promocji współpracy i nowych kierunków inwestycji zagranicznych.

Wierzymy, że to dopiero początek długiej i owocnej współpracy.

Inkubator Technologiczny w Lublinie, Lublin, 18.11.2015

W imieniu swoim jak i innych uczestników wyjazdu do Gruzji w marcu 2015 chciałbym serdecznie podziękować pracownikom biura Czajka Travel za w pełni profesjonalne przygotowanie całej eskapady. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego organizatora każdemu spragnionemu wrażeń z mniej lub bardziej egzotycznych wojaży, a szczególnie tych ukierunkowanych na szeroko pojęty region Kaukazu.

Wyjazd został świetnie zorganizowany zarówno w fazie przygotowań, jak i pod względem opieki, jaką zostaliśmy otoczeni przez naszą przewdoniczkę już na miejscu. Z jednej strony dała ona dowód świetnego zaplecza merytorycznego, z drugiej zaś doskonale wyczuła specyfikę grupy i wykazała elastyczne podejście do programu wycieczki.

Jeszcze raz – gorące podziękowania i do zobaczenia na kolejnym szlaku.

Czesław Abramczyk, Bydgoszcz, 02.04.2015

Składy VOX sp. z o.o. sp. j. dziękują wszystkim pracownikom biura Czajka Travel z Krakowa za zorganizowanie dla nas wyjazdu integracyjnego do Gruzji. Organizacja wyjazdu była bardzo profesjonalna. Wdiać, że Państwo macie duże doświadczenie w organizacji wyjazdó w Kaukaz i świetnie znacie te tereny. Jesteśmy zadowoleni ze standardu hoteli. Program był bardzo ciekawy a pilotka Ewelina Rzeszódko znakomicie wywiązała się ze swych obowiązków.

Dziękujemy Państwu, że mogliśmy poznać gruzińską kuchnię, poczuć niesamowitą atmosferę i koloryt Gruzji. Wyprawa do Gruzji na długo zostanie nam w pamięci.

Składy VOX sp. z o.o. sp. j., Janikowo

Składam podziękowanie w imieniu swoim oraz pracowników Nadleśnictwa Olsztynek za przygotowanie i realizację pobytu naszej grupy w Gruzji. Dzięki Państwu zobaczyliśmy stolicę kraju – Tbilisi, mieliśmy okazję degustować gruzińskie wina, podziwialiśmy góry Kaukazu Wielkiego, odpoczywaliśmy w nadmorskim kurorcie Batumi oraz bardzo miło i w komfortowych warunkach spędziliśmy czas. Ciekawy i urozmaicony program wycieczki pozwolił nam poznać ten piękny kraj.

Szczególne slowa uznania należą się naszej pilotce Annie Kuli, której profesjonalizm oraz przejawiana troska o każdego z uczestników wycieczki miały niewątpliwy wpływ na stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery. Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności organizacyjnych, bardzo dużej wiedzy fachowej oraz wysokiej kultury osobistej Pani Anny.

Bardzo duże uznanie należy się również naszemu kierowcy Kobie, dzięki któremu bezpiecznie przemieszczaliśmy się po Gruzji. Jego umiejętności prowadzenia autokaru wąskimi uliczkami Kutaisi wprawiły nas w podziw.

Dziękujemy za wspaniały wyjazd oraz jego profesjonalne przygotowanie.

Nadleśnictwo Olsztynek Olsztynek, 01.07.2015 r.