Loading

Wczasy w Gruzji – Jak zaplanować podróż?

Witamy na blogu CZAJKA TRAVEL

Zgrany zespół ludzi, dla których podróże to pasja i sposób na życie.

wczasy w Gruzji

Wczasy w Gruzji – Jak zaplanować podróż?

Wycieczki do Gruzji mogą uwzględniać zwiedzanie przeróżnych miejsc. Za każdym razem tak naprawdę wyglądają zupełnie inaczej i dzięki temu pozwalają turystom na odkrywanie kolejnych zabytków, posągów czy miejsc związanych ściśle z historią tego kraju. Pewnych punktów w planach takich wycieczek nie może jednak zabraknąć. Będąc w Gruzji, koniecznie należy zawitać do kilku tych najpopularniejszych miejsc, które z nazwy znane są ludziom na całym świecie.

Po pierwsze – Mccheta. Jest to wspaniałe i bardzo stare gruzińskie miasto, które zachwyca przede wszystkim swoimi nietypowymi krajobrazami. Warto udać się do niego własnym samochodem, autokarem lub taksówką, aby dojechać bezpośrednio do monastyru Dżwari i móc podziwiać fantastyczne widoki rozpościerające się wokół ogromnej rzeki. To jedno z najstarszych gruzińskich miast kryje w sobie również zabytek, który został umieszczony na liście UNESCO. Jest nim popularna i często odwiedzana przez turystów katedra Sweti Cchoweli.

Spore wrażenie na każdym turyście wywrze również skalne miasto, umiejscowione w jednym z gruzińskich miast. Spokojnie można do niego dojechać autem, autokarem lub właśnie taksówką i następnie rozpocząć długie i interesujące zwiedzanie. Tajemnicze komnaty, gigantyczne głazy i magiczne ścieżki prowadzące do różnych zakątków miasta potrafiły oczarować już niejednego polskiego turystę. Aby móc jak najdokładniej i najlepiej zapoznać się ze wszystkimi tymi kryjówkami, najlepiej zabrać ze sobą porządną i dobrze działającą latarkę. Wczasy w Gruzji zaplanowane przez biuro podróży pozwala zobaczyć nieznane zakątki.

admin007

admin007

POZOSTAW KOMENTARZ