Loading

Tanie wczasy w Gruzji – czy jest to możliwe?

Witamy na blogu CZAJKA TRAVEL

Zgrany zespół ludzi, dla których podróże to pasja i sposób na życie.

wczasy w gruzji

Tanie wczasy w Gruzji – czy jest to możliwe?

Nieraz zazdrościmy swoim kolegom i koleżankom z pracy, którzy dosłownie kilka razy w roku wyjeżdżają za granicę i odwiedzają coraz to dalsze zakątki świata, mogąc zapoznać się z ich kulturą, zabytkami i zwyczajami mieszkających w nich na stałe osób.

Sami chcielibyśmy wykupić dla siebie wycieczki do Gruzji, ale jako że nasza sytuacja finansowa nie jest ostatnio najlepsza, rezygnujemy z jakichkolwiek wyjazdów, byleby tylko nie pozbywać się kolejnych pieniędzy. W głębi serca marzymy jednak o byciu prawdziwymi podróżnikami, którzy przynajmniej te dwa razy w ciągu roku mogą zwiedzić nowe miejsca, przeżyć wspaniałe przygody i zatrzymać wspomnienia z wyjazdów na całe życie. Wbrew pozorom do realizacji swoich celów nie potrzebujemy dużych pieniędzy. Musimy tylko umiejętnie nimi zarządzać.

Gdybyśmy na dwa miesiące przed nadejściem lata sprawdzili cenę, jaką przyszłoby nam zapłacić za wczasy w Gruzji, moglibyśmy się nią mocno przerazić. Zazwyczaj wyjazdy organizowane przez biura podróży są dość drogie, bo płacimy tutaj nie tylko za ubezpieczenie, transport czy wejściówki do różnych miejsc, ale też za obsługę samego biura. Skoro chcemy podróżować za niewielkie pieniądze, róbmy to na własną rękę.

Samodzielnie planujmy swoje wycieczki – począwszy od ustalenia kierunku wyjazdu i zarezerwowania noclegu, kończąc na zaplanowaniu każdego dnia wakacji. Początkowo będzie to dla nas na pewno trudne, ale każdą kolejną wycieczkę zaplanujemy z dużo większą łatwością. Przekonamy się wtedy sami, jak wiele możemy na niej zaoszczędzić

admin007

admin007

POZOSTAW KOMENTARZ